Bus Route 61 - 61: Topazowa => Poznańska -
Bus Stops
- 1 - Topazowa
- 2 - Szpitalna
- 3 - Rondo Kamińskiego
- 4 - Józefa Bema
- 5 - Kolska
- 6 - Żwirki i Wigury
- 7 - Wał Tarejwy
- 8 - Trasa Warszawska
- 9 - Dworcowa
- 10 - Dworzec PKP
- 11 - ZS im. Kopernika
- 12 - Wiadukt Pokoju NŻ
- 13 - Spółdzielców
- 14 - Rondo Konińskich Cyklistów
- 15 - Szkoła Salezjańska NŻ
- 16 - Rolna
- 17 - Hiacyntowa
- 18 - Nowy Dwór
- 19 - Poznańska